Estetik Tedaviler

Estetik, kadınların ve erkeklerin günümüzde en çok tercih ettiği uygulamarın başında gelmektedir. Estetik operasyonlar sayesinde memnun olmadığımız sorunlardan kurtulmak mümkündür.

Real Estetik, İstanbul’da JCİ standartlarında, A Plus hastane deneyimi ile estetik tedaviler için en çok tercih edilen merkezlerinden bir tanesidir. Real Estetik, dünya genelinde yaklaşık 60 ülke vatandaşlarına hizmet vermektedir. Estetik operasyonlar alanında tercih edilme sebeblerimizden bir taneside ekonomik olmamızdır. Tecrübemiz, kalitemiz ve ekonomik çözümlerimizle estetiğin merkezi Real Estetik.

Burun Estetiği Operasyonları

Burun ucu estetiği, burununda operasyona gerek olmayanların tercih ettiği bir estetik operasyondur. Burun ucuna bazen küçük cerrahi işlemler bazende dolgu yöntemleri ile şekil verilebilmektedir. Ameliyatsız olarak burun ucu estetikleri yapılabilmektedir. Burun ucu estetiği hakkında daha fazla bilgi almak için fotoğraflarınızı göndererek değerlendirme talep edebilir anında en uygun burun ucu estetiği fiyatını öğrenebilirsiniz…

Daha Fazla Bilgi

Burun estetiği, günümüzde en çok yapılan estetik operasyonların başında burun estetiği gelmektedir. Burun estetiğinin çok yapılamsının en büyük sebebi ise yüzümüzün tam ortasında oluşundan dolayı küçük bir burun estetiği ile yüze estetik bir şekil vermenin kolay oluşudur. Burun estetiği hakkında daha fazla bilgi almak için fotoğraflarınızı göndererek değerlendirme talep edebilir ve burun estetiği fiyatını öğrenebilirsiniz…

Daha Fazla Bilgi

Revizyon burun estetiği, burun estetiği yıllardır yapılmakta ve daha önce burun estetiği operasyonu yaptırmış olup şuanki güncel durumunu beğenmeyen kişilere yapılan düzeltme ameliyatına revizyon burun estetiği denir. Revizyon burun estetiği ilk estetik operasyonuna göre daha zor olabilir. Fakat günümüzde 3-4 kez revizyon yaptırmış kişiler mevcuttur. Revizyon burun estetiği için bizimle iletişime geçebilir fiyat öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Meme Estetiği Operasyonları

Meme Küçültme Estetiği, hormonal bozukluklar yüzünden erken yaşta ciddi meme büyümesi yaşayan kadınlar ile çoklu doğumlar sonrası kadınların sıkça başvurduğu estetik operasyonların başında gelmektedir. Memelerin normalden büyük olması hem psikolojik hemde fiziksel rahatsızlıklara yol açtığı için bu durumunda yapılan estetik operasyonlardır. Kadınların vücut yapısına göre uygulanan ve bu sayede istenilen ölçülerde göğüslere kavuşmak mümkündür.

Daha Fazla Bilgi

Jinekomasti estetiği, erkeklere uygulanan hatta hemen hemen her 5 erkekten birinde var olan meme büyüklüğü probleminin estetik cerrahi müdahaleyle giderilmesidir. Jinemokasti erkek meme dokusundaki fazla yağların alınması ameliyatla alınmasıdır. Jinokomasti sayesinde erkeklerde görülen kadınsı ve bozuk şekilli göğüsler yerini kas dokusuna bırakarak sportif göğüslere sahip olması sağlanır. Jinekomasi operasyonu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Meme Büyütme Estetiği, doğumsal olarak gelişemeyen meme dokusu kaynaklı küçük göğüslerin istenilen boyutlara getirilmesi veya doğumlar sonrası sarkmalara bağlı görüntü bozukluğu olan göğüslere uygulanan estetik operasyonlara meme büyütme estetiği denir. Meme büyütülürken isteğe göre dolgunlaştırılır ve dikleştirilebilir. Böylelikle emzirmeye bağlı oluşan sarkmalarda giderilmiş olur. Meme büyütme estetiğinde çeşitli tip ve boyutlarda silikonlar mevcuttur.

Daha Fazla Bilgi

Vücut Estetiği Tedavileri

Liposuction estetiği, Liposuction bölgesel olarak zayıflama olarak tabir edilebilir. Vücudun çeşitli bölümlerine yapılabilen liposuction kollara, karın bölgesine, baldırlara, kalçalara ve bele uygulanabilir. Liposuction çeşitli şekillerde yapılabilmektedir. Fazla kilolardan kalıcı olarak kurtulmayı sağlayan liposuction hakkında bilgi alabilir fotoğraflarınızı göndererek değerlendirme talep edebilir anında en uygun liposuction estetiği fiyatını öğrenebilirsiniz…

Daha Fazla Bilgi

Popo Estetiği, son dönemlerin en çok uygulanan estetik operasyonlarından bir tanesidir. Popo estetiğinde amaç düz, kıvrımlı ve dolgun olmayan kalçalara gerçekten dolgunluk vererek gösterişli popolara sahip olunmasını sağlamaktır. Popo estiği yapılırken basen ve bel bölgesindeki fazla olan yağlardan da kurtulabilir böylelikle kalçaların dolgunluğu 2 kat öne çıkarılırılabilir. Popo Estetiğinde uygulanabilecek birden fazla popo estetiğide çeşidi vardır.

Daha Fazla Bilgi

Karın Germe

Karın Germe Estetiği, karın kaslarının ilerleyen yaş, çoklu doğumlar, hızlı kilo alıp verme durumları, obezite tedavisi sonrası zayıflamaya bağlı fazla derilerin oluşması gibi bir çok sebebe bağlı olarak sarkabilir veya fazla yağa dokusuna bağlı olarak biçimsiz gözükebilir böyle durumlarda ise karın germe estetiği ile mükemmel sonuçların ortaya çıkmasını sağlayabilir. Karın germe estetiği her yaştan erkek ve kadına uygulanabilirken uzun süreli kalıcılığı vardır.

Daha Fazla Bilgi

Yüz Estetiği Operasyonları

Yüz Germe Estetiği

Yüz Germe Estetiği, yüz yapılan tüm estetiklerde dikkatli olunmalı ve sadece bu işte yeterince tecrübesi olan doktorlara yaptırılmalıdır. Yüz sürekli açıkta olduğu ve vücudumuzun diğer bölgeleri gibi kamufle edilemeyecek olmasından dolayı çok çok önemlidir. Yüz germe – face lift olarak adlandırılan estetik ile yıllara meydan okumak mümkündür. Yaşlılık belirtilerini tamamen ortadan kaldıran yüz germe estetiği olukça fazla tercih edilmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Botoks ve Dolgu Estetiği

Botoks ve Dolgu estetiğin en minimal ve cerrahi girişim yapılmadan uygulanabiliyor olması ile oldukça çok tercih edilmektedir. Botoks ve dolgu yüz estetiğinde, kaş kenarlarına, alın bölgesine, dudaklara, çeneye, dudak çevresine kısaca tüm yüz bölgesine uygulanabilmektedir. Kısa sürede tamamlanan dolgu ve botoks işlemleri en fala 48 ila 72 saat arasında etkisini göstermekte ortalama olarak 6 ay ila 12 ay arasında kalıcılığı vardır.

Daha Fazla Bilgi

Boyun Germe Estetiği

Boyun Germe Estetiği, boyun gölgesinin genelde ilerleyen yaşa bağlı olarak sarkma ve kırışıklıklara maruz kalmaktadır. Maruz kalınan boyun bölgesindeki sarkmalar ve kırışıklıklar yüz güzelliğine de bozmaktadır. Böyle durumlarda boyun germe estetiği ile bu sorunlardan kurtulmak mümkündür. Boyun germe ameliyatı genelde iki kulak ön hizasından başlar ve gıdı bölgesinden davam ederek tüm boyun bölgesine uygulanır.

Daha Fazla Bilgi

Estetik Operasyonları Yaptıranların Deneyimleri

Burun Estetiği için hiç düşünmeden randevu alabilirsiniz. Hem çok iyiler hemde baya ekonomik

ayla t. – Türkiye

Meme estetiği ve liposuction operasyonlarını birlikte oldum. Aslında ağır olur dediler ama almanyadan geldiğim için 2 hafta içinde hepsini yaptırmam gerekiyordu ben çok memnun kaldım.

tuğba n. – Almanya

53 yaşındayım ve yüz germe, boyun germe birlikte yaptırdım şimdi kendimi tanıyamıyorum çok gençleştim :)

Yelda f. – Türkiye

Sende Yorum Ekle

Estetik Ameliyatlar Hakkında Makaleler

[wcp-carousel id="161" category_name="estetik"]

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

Saç EkimiDiş İmplantıBurun EstetiğiDiş BeyazlatmaSakal EkimiMeme Büyütme EstetiğiZirkonyum KaplamaSaç Prp TedavisiLiposuctionGülüş EstetiğiSaç Ekim FiyatlarıMeme DikleştirmeGenital EstetikDiş Teli - OrtodontiYüz Gerdirmeestetik fiyatları

Aramak istediğiniz kelimeyi aşağıdaki kutucuğa yazınız