real estetik - estetik kliniği

Sağlık Turizmi

Real Estetik, sağlık turizmi kapsamında genel sağlık sorunları yaşayan veya tamamen estetik amaçlı olarak Türkiye’de sağlık hizmeti almak isteyenlere Hızlı, Güvenilir, Ekonomik, Profesyonel ve Memnuniyet odaklı hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur. Sağlık Turizmi kapsamında yurt içi veya yurt dışında yaşayan etnik kökeni farketmeksizin herkesin sağlık hizmetini almasını kolaylaştırmaktayız.

Bizden önce Türkiye’de sağlık ve estetik hizmeti almak için başvuranların eksiklik ve olumsuzluk yaşadığı tüm sorunları ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalarımızla alanımızda fark yaratmak ve referans gösterilen sağlık turizm şirketi olmak önceliğimizdir. Hizmet verdiğimiz sürece önceliğimiz ülkemizi ve sağlık sistemimizi en iyi şekilde tanıtmak %100 memnuniyet sağlamaktır.

Sağlık Turizmi Hizmetlerimiz

sağlık turizmi otelcilik

Otel Konaklama Hizmetleri

Real Estetik olarak İstanbul’da hizmet vermekteyiz. İstanbul’da konaklama olarak seçilebilecek yüzlerce otel olsa bile temizlik, güvenlik, merkezi lokasyonda ve müşteri memnuniyeti yüksek otelleri bulmak kolay değildir.
Bu yüzden sağlık ve estetik tedavileri için İstanbul’a gelen tüm misafirlerimize şirketimiz en iyi otelleri bulur en uygun fiyata rezerve ederek güvenle kalmanızı sağlar.

uçak ve otobüs bileti

Uçak ve Otobüs Biletleri

İstanbul zaten dünyanın merkezi konumundaydı. Şimdide estetik uygulamalarda dünyanın en iyi şehri olma yolunda ilerlemektedir. İstanbul’a gelecek olan tüm misafirlerimiz için en uygun fiyatlarla uçak ve otobüs bileti almalarına olanak sağlamaktayız. Hatta talep edilmesi durumunda biz almaktayız.
Sağlık turizmi şirketimiz sayesinde en uygun fiyata yolculuğun keyfinizi çıkarmanızı sağlıyoruz.

Şehir İçi Transfer Hizmetleri

İstanbul en büyük metropol şehirlerden birisi ve bir yerden bir yere ulaşım zorlu ve güvensiz olabiliyor. İşte tam da bu sırada Real Estetik Sağlık Turizm şirketi olarak gelen tüm misafirlerimiz havalimanı ve otogardan alarak otele ulaşmalarını sağlıyoruz. Ayrıca otel ile klinik ve hastaneler arasında ki tüm ulaşımlarıda aynı şekilde özel araçlarımızla sağlayarak sorunsuz ve güvenli bir deneyim sunmaktayız. Böylelikle tüm kaygı ve endişelerde sizleri koruyor konforlu şekilde ulaşımın keyfini sürmenizi sağlıyoruz.