real estetik diş kliniği

Diş Estetiği

Diş Estetiği ve Diş Tedavileri sağlımız için ve fiziksel görünümüz adına çok önemlidir. Sağlıklı dişler aynı zaman da estetik ve öz güvenli nesiller demektir. Diş problemleri genelde önce sağlığımı sonra psikolojimizi bozduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Diş estetiği ve Diş tedavileri konusunda uzman, uygun fiyatlarla hizmet alabileceğiniz Real Estetik, aradığınız tüm diş tedavilerini ve diş estetik uygulamalarını bulabileceğiniz tek ve en iyi diş estetiği merkezidir. Tüm işlemlerimiz A + Plus hastanede steril ortamlarda uygulanmakadır. Real estetik olarak diş tedavilerine çok önem vermekteyiz.

Diş estetiği uygulamalarımız

zirkonyum diş kaplama

Zirkonyum diş kaplaması, diş estetiğinde diş etleriyle üstün uyumu ve içerisinde katkı maddesi olmadan uygulanan kaplama teknolojisine zirkonyum kaplama denir. Zirkonyum diş kaplamada daha çok estetik amacıyla tercih edilen bir kaplama türüdür. Diş sağlam bile olsa dişin görüntünden rahatsız olunması durumlarında uygulanan diş etine de zarar vermeyen bir tedavidir.

Daha Fazla Bilgi
porselen diş kaplama

Porselen Diş Kaplama

Porselen diş kaplama, diş tedavilerinde uzun zamandır kullanılan hem estetik hemde dayanıklı malzemelerden üretilen kaplama çeşididir. Porselen diş kaplamada amaç dişin zarar görerek eksilen kısımlarının düzeltilmesidir. Böylelikle diş hem orijinal görünüme kavuşur hemde sağlam bir yapıya kavuşur. Üstelik porselen diş kaplamaları uzun süreli kullanılabilmektedir.

Daha Fazla Bilgi
lamine diş estetiği

Lamine Diş Kaplama, diş estetiğinde diş kaplama türlerinden olan lamina kaplamanın en önemli farkı sadece dış yüzeye uygulanıyor olmasıdır. Tamamen cam seramiklerden elde edilen lamine diş kaplama içerisinde de metal bulunmaz. Hafif yapısından dolayı diş yüzeyi ince bir törpüleme işleminden geçirilir ve diş dış yüzeyine yapıştırılır. Dış diş yüzeyine tekli veya çoklu uygulama olarak yapılabilir.

Daha Fazla Bilgi

Diş Estiği Uygulamalarımız

Gülüş Estetiği, diş estetiğinde oldukça yaygın kullanılan ve kişiye özel tasarım ile istenilen tasarımın uygulandığı diş estetiği çeşididir. Gülüş estetiğinde sanatçı gülüşü, sporcu gülüşü, entellektüel gülüş, seksi gülüş vb. şekilde  kişiye, yaşa, cinsiyete göre dişlere gülüş estetiği uygulanabilmektedir. Gülüş estetiği kişiye uygun 3d ortamlarda ön onay alınarak hazırlanır. Çok tercih edilen bir diş estetik türüdür.

Daha Fazla Bilgi
lazerli diş beyazlatma

Diş beyazlatması, dişler genelde düzenli fırçalansa bile beyazlığını kaybedebiliyor. Beyazlığını kaybeden dişlere uygulanarak dişlerin orijinal beyazlığına dönmesi sağlanır. Düzenli aralıklarla diş plak temizliği ile dişerin orijinal halinin korunması sağlanır. Dişler yediğimiz ve içtiğimiz tüm gıdalarla temas ettiği için beyazlığını kaybetmesi doğaldır. Diş beyazlatma tedavileride asla ömür boyu kalıcı değildir.

Daha Fazla Bilgi
ortodonti tedavisi

Diş ortodontisi, doğumsal olarak çarpık ve uyumsuz görünen dişlere uygulanan tedavidir. Dişler maalesef herkeste aynı oran ve düzende büyümemektedir. Diş ortodonti tedavisi ve diş teli uygulamaları ile bu sorunlar ortadan kaldırılarak kalıcı ve estetik dişlere kavuşmayı sağlar. Çok geç yaşlara kalınmadan uygulanan diş teli uygulamasının sonuçları çok daha iyi sonuçlar vermektedir.

Daha Fazla Bilgi

Diş Tedavilerimiz

Protetik Diş Tedavisi

Protetik Diş Tedavisi

Prototik diş tedavisi, bir veya birden fazla diş kaybı olan veya dişlerin işlevini kaybetmesi durumunda uygulanan tedavi şeklidir. Kişilerin ağız ve çenesine uygun olarak yapay malzemeler (dolgu, protez ) kullanılarak dişlerinin tamamlanması olarakta adlandırılabilir. Protetik diş tedavisinde çene kemiğinde kayıpların oluşmasına bağlı sorunlarda kemik tozu gibi uygulamarla giderilebilmektedir.

Daha Fazla Bilgi
çocuk diş tedavileri

Pedodonti

Pedodonti, 0 – 13 yaş arasındaki bebek ve çoçukların diş sorunlarıyla ilgilenen diş hastalıkları bölümüdür. Bebek ve Çocuk dişleri yetişkin dişi gibi olmadığı için doğal olarak özel olarak pedodontisler ilgilenmektedir. 0 – 13 yaş diş gelişimi için önemli olan yaş aralığıdır ve süt dişlerinin çıkması tamamlanmış kalıcı dişlere geçilmiş olur. Bu yüzden bu dönemdeki diş bakımı da oldukça önem kazanmaktadır.

Daha Fazla Bilgi
diş implant tedavisi

Diş İmplantı, diş maalesef sürekli sıcak, soğuk, tatlı, tuzlu, asitli gibi yiyecek ve içeceklere mağruz kaldığı için zaman içinde çürüyerek bazen kısmi bazende komple olarak işlevini ve görüntüsünü kaybedebilir. Böyle durumlarda çeneye orijinal diş kadar sağlam bir yapıda olan titanyum malzemelerden implantlar ile işlemlemler yapılır ve eksik olan diş tamamlanır. Diş İmplantları sağlam uzun süre kalıcıdır.

Daha Fazla Bilgi

Diş estetiği ve diş tedavileri yaptıranların deneyimleri

Diş tedavileri fransada inanılma pahalı bu yüzden türkiyede diş estetiğini yaptırmaya karar verdim yardımlarınız için sağolun.

Mustafa R – Fransa

12 dişim için zirkonyum kaplama yaptırdım üstelik belçikadaki diş fiyatının tam 3 te birine valla ülkemizin gözünü seveyim. Real estetik diş çalışanlarına saygılarımı sunarım ve tavsiye ederim.

Rasim Z – Belçika

Bir günde hem dişimi çekip aynı anda diş impantının yuvasını yerleştirdiler 2 yıllık ağrımda bitti sayenizde.

Ahmet a. – Türkiye

Sende Yorum Ekle

Diş estetiği hakkında makaleler

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

Saç EkimiDiş İmplantıBurun EstetiğiDiş BeyazlatmaSakal EkimiMeme Büyütme EstetiğiZirkonyum KaplamaSaç Prp TedavisiLiposuctionGülüş EstetiğiSaç Ekim FiyatlarıMeme DikleştirmeGenital EstetikDiş Teli - OrtodontiYüz Gerdirme

Aramak istediğiniz kelimeyi aşağıdaki kutucuğa yazınız