real estetik kliniği

Saç Estetiği

Saç Estetiği en çok önem verdiğimiz konulardan bir tanesidir. Saç hem erkek hemde kadınlar için vaz geçilmezdir. Bunu bilen ve saç sorunu yaşayanları anlayarak en iyi saç ekimlerini yapmaya çalışıyoruz.

Saç estetiği demek sadece saç ekimi değildir. Saç ekimi yanı sıra saç prp tedavileri ve saç mezoterapi tedavileri ile saçların uzun süreli bakımlarını da uygulamaktayız. Saç estetiği konusunda uzman bir saç ekim merkezi olarak bugüne kadar yapılmış saç ekimlerinde %99.9 oranında memnuniyeti yakalamış durumdayız. Amacımız her zaman en iyi saç ekimini en uygun fiyatlarla yapmaktır.

Saç Estetiği Hizmetlerimiz

saç nakli

Saç Ekimi, günümüzde neredeyse tüm erkeklerin %60’ı saç dökülmesi ve kellik problemi yaşamaktadır. Saç dökülmesine en iyi hatta tek çözüm de saç ekimidir. Saç ekiminde önemli olan kriter donör bölgedeki var olan saçların oranının, ekim yapılacak alana uygun sayıda saç verebilecek kapasitede olmasıdır. Saç ekiminde başardın diğer sırrı ise tecrübedir. Real Estetik, saç ekiminde en tecrübeli ve ekonomik merkezlerden bir tanesidir.

Daha Fazla Bilgi
kaş nakli

Kaş Ekimi, kadınlarda kaşların yanlış alınması ve sürekli kısa sürelerde kaş alınması ile saç küsmesi yine erkek ve kadınlarda doğumsal olarak yeterli kaş kılının olmayışı durumlarında kaş ekimi %99 oranında başarılı sonuçları olan bir operasyondur. Kaş ekimlerinde gerekli olan kıl kökleri saçtan alınır ve ortalama olarak bir kaş için 300 – 500 kıl kökü yeterlidir. Real Estetik, kaş ekiminde uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Daha Fazla Bilgi
sakal nakli

Sakal Ekimi, sakallar erkeklere özel bir kıl yapısıdır. Erkekler dönem dönem moda akımı haline gelen sakalların yoğun olmasından hoşlanır. Fakat sakallar genelde istenilen kadar yoğun çıkmayabilir. Böyle durumlarda genelde tek bir seans ile yoğun sakallara ulaşmak mümkün olmaktadır. Sakalı hiç olmayan birine 4000 greft civarında sakal ekimi yeterli iken, sakal sıklaştırmalarda ise isteğe göre greft sayısı belirlenir.

Daha Fazla Bilgi

Saç Ekim Teknikleri

saç ekimi

Klasik Saç Ekimi

Klasik Saç Ekimi, saç ekimlerinin en çok uygulandığı tekniktir. Klasik saç ekiminde amaç hızlı ve ekonomik saç ekimi yapmaktır. Klasik saç ekimleri 3 kişi ile aynı anda yapılabilir ve ortalama 5-6 saat sürer. Ekonomik saç ekimi için Real Estetik’te Klasik Saç Ekimini tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi
Safir FUE teknik

Safir Saç Ekimi

Safir Saç Ekimi, saç ekiminde en yeni ve en güvenilir yöntemlerden bir tanesidir. Safir teknikle saç ekimlerinde az kanama olur, hızlı iyileşme ve daha yoğun saç ekimi yapılabilmektedir. Saç ekiminde safir teknikle bugüne kadar hiç olmadığı adar iyi sonuçlar Real Estetik’te.

Daha Fazla Bilgi
dhi teknik saç ekim

Dhi Saç Ekimi

Dhi Saç Ekim, saç ekimleri tekniklerinin içinde özel bir tekniktir. Ciddi tecrübe isteyen dhi saç ekim tekniği ile saç sıklaştırma, kaş sıklaştırma ve sakal sıklaştırma gibi ekimler yapılacağı gibi duruma göre komple olarakta DHİ ile saç ekimleri Real Estetik’te yapılabilmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Saç Estetiği ve Saç Ekimleri Yaptıranların Deneyimleri

“Sakal ekiminde en iyi merkez bence real hair. Tüm çalışanlarına ilgisinden dolayı teşekkür ederim.”

Yasin K. –Türkiye

“ikinci seans saç ekimini size yaptırdım keşke birinci seansıda size yaptırmış olsaydım :(( daha önce araştırma yapmadan hiç iyi sonucu olmayan saç ekim merkezine bir sürü para vermiş oldum.”

İsa K. – Almanya

“ikinci seans saç ekimini size yaptırdım keşke birinci seansıda size yaptırmış olsaydım :((”

Hüseyin Y. – Türkiye

Sende Yorum Ekle

Saç Estetiği Hakkında Makaleler

Aradığınızı Bulamadınız Mı?

Saç EkimiDiş İmplantıBurun EstetiğiDiş BeyazlatmaSakal EkimiMeme Büyütme EstetiğiZirkonyum KaplamaSaç Prp TedavisiLiposuctionGülüş EstetiğiSaç Ekim FiyatlarıMeme DikleştirmeGenital EstetikDiş Teli - OrtodontiYüz Gerdirme

Aramak istediğiniz kelimeyi aşağıdaki kutucuğa yazınız