Burun estetiği fiyatları belli oldu

Burun estetiği en çok yapılan ve en çok fiyat değişkenliğinin olduğu estetik operasyonların başında gelir. Bu yüzden her klinik, her doktor burun estetiği için farklı bir fiyat politikası uygulamaktadır. Fakat fiyatlar ne kadar değişsede burun estetiği fiyatların en uygun olarak Türkiye’de yapılmaktadır. Bu yüzden her yıl yaklaşık olarak 200 bin insan yurt dışında ülkemize sağlık turizminde burun estetiği için gelmektedir.

Türkiye’de illere göre, kliniklere ve doktorlara göre burun estetiği fiyatı değişsede İstanbul burun estetiği konusunda çok popülerdir. İstanbulun burun estetiğinde popüler oluşunun bir çok sebebi bulunmaktadır. Bunların başında ülkemizdeki en gelişmiş il olarak istanbul gelmesi ve yerleşik hayatta nüfus yoğunlu sebebi ile doktorların gözdesi halindedir.

İstanbul’da uzman doktorlardan – profesör doktorlara kadar deniyim konusunda her türlü doktor bulmak daha kolaydır. Bu yüzden de istanbul burun estetiği fiyatları çok değişkendir. Yinede herkesin bütçesine göre burun estetiği doktoru bulmak çok kolaydır. İstanbul dışında her bütçeye göre burun estetiği doktoru bulmak çok zordur.

Burun estetiği fiyatlarını değişime uğratan bir diğer sebepte hastane konumu ve hastanenin statüsüdür. Örneğin İstanbul Nişantaşı’nda ki fiyatlar ile İstanbul Beylikdüzü’ndeki fiyatlar arasında ciddi uçurum vardır. Bunun sebebi Nişantaşı’nın daha popüler bir bölge oluşundan kaynaklanmaktadır. Ama bu Nişantaşı’nda yapılan burun estetiği daha kalitelidir anlamı taşımaz.

Burun estetiği sonuçları

Burun estetiği fiyatlarının değişim sebepleri nelerdir?

Burun estetiğinde yukarıda da belirttiğimiz gibi fiyat değişimin öncelikli sebebi konumdur. Sonra doktor tecrübesi ve son olarakta buruna yapılacak olan estetiğin türü gelmektedir. Çünkü ilk burun estetiği yaptırmak daha uygun fiyatlarla mümkünken 2.seans yani istenilen olmadığından burun 2.kez işlem görecekse genelde buna revizyon burun estetiği denir ve ilk defa yapacak olan burun estetiğine göre oldukça pahalıdır.

Bazende burun estetiği ameliyatsız olarak halledilebilir. Genelde en ekonomik burun estetiği ameliyatsız olan burun estetiğidir. Genelde burun ucu için uygulanmakla birlikte bazen burun kemer bölgesi veya burun kökü bölgelerine de ameliyatsız burun estetiği uygulanabilir.

Burun estetiği fiyat değiminin bir diğer sebebide işlemi yapacak olan doktorların statüsüdür. Çünkü burun estetiğini kulak burun boğaz doktorları ve estetik plastik cerrahi doktorları tarafından uygulanabilen bir estetik operasyondur. Burda önemli olan altın orana en yakın burun estetiğini kimin yapacağıdır. Bunu iyi analiz etmek gerekir. Kulak burun boğaz doktorları operasyon fiyatları konusunda daha uyguna yapmaktadırlar. Plastik cerrahi uzmanları biraz daha yüksek fiyat belirleyebilmektedirler.

Güncel burun estetiği fiyatları

Burun estetiğinde sizler için tüm Türkiye ki burun estetiği fiyatlarını araştırmış bulunmaktayız ve ortalama olarak burun estetiği fiyatları hakkında kesin bilginizin olmasını sağlayacağız.

  • İstanbul burun estetiği fiyatları;

Kbb doktoru tarafından yapılırsa en düşük 6500 tl, en yüksek 20bin tl,

Estetik doktoru tarafından yapılırsa en düşük 8000 tl, en yüksek 40bin tl,

Yukarıdaki fiyatlar ilk defa burun estetiği için ortalama fiyatlardır. 

Revizyon burun estetiği, kbb doktoru tarafından yapılırsa en düşük 10bin, en yüksek 30bin tl,

Revizyon burun estetiği, estetik doktoru tarafından yapılırsa en düşük 15bin tl,  en yüksek 60bin tl,

Yukarıdaki fiyatlar revizyon burun estetiği için ortalama fiyatlardır. 

Real estetik olarak burun estetiğinde hem kulak burun boğaz doktoru hemde estetik plastik cerrahi doktorlarımızla hizmet vermekteyiz. Burun estetiği fiyatı alabilmek için WhatsApp ile bizlere ulaşabilir ve size özel fiyat alabilirsiniz. Bakınız güncel olmayan burun estetiği fiyatlarına.