Saç ekiminde taksit olur mu, olmaz mı derken işte fırsat ayağınıza geldi. Real Estetik olarak gelen talepleri değerlendirdik ve saç ekiminde 9 taksite kadar imkan sunmaya başladık.

Ama tüm bankalar maalesef bu konuya o kadar sıcak bakmıyor ve bu imkanı sunmamıza izin vermiyor. Bizlerde bu yüzden şimdilik 3 banka ile anlaşmamızı sağladık ve bu 3 banka 9 taksite kadar üstelik vade farkı bile olmadan taksit yapmamıza olanak sağladı. Saç ekimi pahalı gibi gözüksede aslında ömür boyu kalıcı bir uygulama olduğunu unutmamak gerek. Üstelik taksit seçenekleriyle şimdi çok daha uygun çok daha kolay.

Sonuçta bir haftalık tatil parasına saç ektirebilir ve bu sayede ömür boyu mutlu olabilirsiniz. Saç ekim fiyatları araştırırken aslında bu detay unutulmamalı ve en basit tabirle sadece bir hafta tatil için ayıracağımız paraya ömür boyu kalıcı bir işlem yaptırabileceğimiz unutulmamalıdır. Ama yinede ülkemizin ekonomik koşulları nedeniyle saç ekim ücretlerinin pahalı gibi algılanmasını da normal karşılıyoruz.

Saç Ekiminde Hangi Bankalar Taksit Uyguluyor?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi maalesef tüm bankalar taksit uygulamasada bizim uğraşalarımızla 3 banka taksit uygulamamıza olanak sağlamıştır. Bu anlaşmalı bankalarımız şu şekildedir;

  • Yapıkredi bankası,
  • Vakıfbank,
  • Finansbank,

Bu bankalara ait olan tüm kredi kartlarına 9 taksit sunuyoruz ayrıca bankalarda ekstra olarak hediye taksit sunabilmektedir. Ama ek taksit imkanı güncel olarak bankaların insiyatifinde olduğu için bizim müdahalemiz olmamaktadır. 9 taksite saç ektirirken ödemeleriniz bile bitmeden saçlarınızın sonuçlarını almış olacaksınız.

Real estetik şirketine bağlı olan saç ekim merkezimiz Real Hair Center ile saç ekiminde memnuniyet ve taksitli saç ekimi sizleri bekliyor.